KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16441029
nr 1644 1029
Lorenzo Lotto, Hans art, 15-1600-tal, Porträtt av Köpmannen Andrea Odoni, ej signerad. Uppfodrad duk, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Kondition: Renoverad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:54:55
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)