KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16441029
nr 1644 1029
Lorenzo Lotto, Hans art, 15-1600-tal, Porträtt av Köpmannen Andrea Odoni, ej signerad. Uppfodrad duk, 59x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x67 cm
Kondition: Renoverad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:54:55
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor